Górne zdjęcie

Okna i drzwi PCV

Szukasz okien i drzwi PCV i nie wiesz co wybrać? Zapraszamy do firmy Okna PCV Zenka w Człuchowie. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. A jeżeli nadal nie będziesz wiedział na co się zdecydować, zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo.

Bogaty wybór stolarki PCV

Od 1996 roku sprzedajemy okna i drzwi PCV.

Rodzaje stolarki

Oferujemy stolarkę PCV, wykonaną na profilach:

zdjęcie profili

Aluplast

zdjęcie profili

Veka

Solidne drzwi wykonane z PCV

  • klasyczne
  • z łagodnymi zaokrągleniami krawędzi
  • ze znacznymi zaokrągleniami krawędzi
  • przesuwne - patio i HST
  • ze szprosami i bez

Drzwi PCV

Solidne drzwi wykonane z PCV

W Okna PCV Zenka sprzedajemy wszystkie typy drzwi PCV, które są dostępne na rynku. Dlatego naszą ofertę możemy bez przeszkód kierować zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji publicznych
  • zewnętrzne – do domów, piwnic, budynków gospodarczych, biur, szkół, urzędów, zakładów produkcyjnych itp..

  • balkonowe – klienci najczęściej wybierają drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe (z tzw. ruchomym słupkiem).

  • tarasowe uchylno-przesuwne (patio) – po naciśnięciu klamki skrzydło drzwi unosi się na kilka milimetrów. W ten sposób zwolniony zostaje docisk uszczelek, przez co drzwi tarasowe można swobodnie przesunąć i otworzyć. Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne dostępne są w dowolnych rozmiarach..

  • tarasowe wielkopowierzchniowe (HST) – to drzwi tarasowe uchylno-przesuwne w dużych rozmiarach. Maksymalna dopuszczalna wielkość skrzydeł to 3 m szerokości i 2,7 m wysokości. Tego typu drzwi mogą mieć rozpiętość do 6 m. Najpopularniejsze warianty drzwi tarasowych wielkopowierzchniowych są 2-kwaterowe (z 1 lub 2 ruchomymi skrzydłami) oraz 4-kwaterowe (z 2 środkowymi lub wszystkimi ruchomymi skrzydłami).

Dostępne kolory

Okna i drzwi PCV w dowolnym kolorze

Sprzedajemy okna i drzwi PCV w kilkudziesięciu kolorach, o wyborze którego zawsze decyduje klient. Nadal najbardziej popularną barwą stolarki PCV jest biel. Coraz częściej jednak nasi klienci wybierają też okna i drzwi w kolorze antracytu i różnych odcieniach szarości. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kolory drewnopodobne.

Okna i drzwi PCV mogą być pokryte okleiną gładką lub drewnopodobną.

Dostępne są też nakładki aluminiowe, które są malowane na dowolny kolor z palety RAL.

zdjęcie do opisu

Pomoc doradcza

Okna PCV Zenka - profesjonalne doradztwo

Firma Okna PCV Zenka od dekad zajmuje się sprzedażą okien, wykonanych zgodnie z zamówieniem klienta. Każdej osobie, która skontaktuje z naszą firmą, zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze okien, które najbardziej jej odpowiadają oraz są dostosowane do jej potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego. Nasz punkt obsługi klienta czynny jest od poniedziałku do piątku przy ul. Słowackiego 21 w Człuchowie. W naszym biurze mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

Zapewniamy bezpłatną wycenę stolarki PCV oraz darmowy pomiar, wykonany przez naszych doświadczonych pracowników. Oferujemy również montaż okien i drzwi.

Zapraszamy do kontaktu! Tel. 59 83 44 257