Górne zdjęcie

Nasza firma

Firma

Okna PCV Zenka to rodzinna firma, która działa od 1996 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży okien.

Z roku na rok nieprzerwanie rozwijamy naszą działalność. Poszerzamy i zwiększamy naszą ofertę o produkty, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej oraz wzornictwa.

Co robimy?

Stolarka aluminiowa i PCV

Oferujemy okna i drzwi PCV w dowolnym wymiarze oraz w kolorystyce drewnopochodnej lub innej. Jesteśmy również producentem stolarki aluminiowej – okien, drzwi, witryn, ścianek wewnętrznych, przegród i fasad. Możemy wykonać stolarkę aluminiową w dowolnym rozmiarze i kolorze z palety RAL.

Posiadamy bogata ofertę także innych wyrobów uznanych producentów:

  • bramy garażowe
  • rolety wewnętrzne
  • rolety zewnętrzne
  • parapety - m.in. z MDF, PDF, konglomeratu marmurowego

Nasi Klienci

Dla klientów indywidualnych, firm i urzędów

Od chwili powstania Okna PCV Zenka, firma zdobywa coraz większe uznanie i renomę. Czego potwierdzeniem są referencje od zadowolonych klientów.

Nasze produkty oferujemy osobom prywatnym, które budują lub remontują dom albo mieszkanie. Mamy bardzo duży wybór produktów dla przedsiębiorców, którzy chcą rozbudować lub zmodernizować biura, zakłady produkcyjne i inne należące do nich nieruchomości. Wielokrotnie współpracowaliśmy też z sądami, szkołami, lokalnymi urzędami i organizacjami pozarządowymi, którym dostarczaliśmy nową stolarkę okienną i drzwiową.

zdjęcie do opisu

Zaufali nam

Naszymi klientami są m.in.:

  • Remprodex w Człuchowie
  • Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Rolnik w Złotowie
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Czarnem
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brusach

Z każdym rokiem realizujemy coraz bardziej skomplikowane projekty. A naszym klientom oferujemy nowocześniejsze, ciekawsze i wygodniejsze rozwiązania. Dlatego też cały czas poszukujemy solidnych wytwórców kolejnych produktów, których potrzebują nasi klienci.

Skontaktuj się

Wiedza i doświadczenie

Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że możemy zapewnić profesjonalne doradztwo,  terminowość dostaw i fachowy montaż. Każdy klient Okna PCV Zenka otrzymuje bezpłatny pomiar i wycenę produktów. Osobom, które zdecydują się na zakup naszym towarów wraz z montażem, zapewniamy bezpłatny transport produktów.

Jesteś zainteresowany ofertą Okna PCV Zenka? Skontaktuj się z naszym punktem obsługi klienta.